Hakkımızda

Biz Kimiz? Neler Yapıyoruz?

Her şeyin, her işin başı sağlık. 2003 yılında medikal sektöre adım atan ve 2003 yılından bu yana Seval Diagnostik Medikal olarak istikrarlı büyümesini sürdüren şirketimiz, sektörde yaşanan teknolojik dönüşümde geniş medikal sarf malzemesi portföyüyle sağlıkta hizmet sunucu firmaların en büyük destek unsurlarından biri olmayı sürdürüyor.

Hastanelerin ve diğer sağlık işletmelerinin temel gereksinimi olan pek çok ürünü ilk kez Türkiye ile buluşturan Seval Diagnostik Medikal, bugün özel odaklanma ve deneyim isteyen sağlık sektörüne yönelik lojistik hizmetlerde yalnızca ülkemizde değil, bölge ülkeleri arasında da ön sıralarda yer alıyor.

“Önce İnsan” ve “İstikrarlı Fiyat” ilkelerinden ödün vermeyen Sevall Diagnostik Medikal, başta özel hastaneler olmak üzere kamu ve üniversite hastanelerinin, eczanelerin ve ilgili dağıtım firmalarının medikal sarf malzemesi ihtiyacını büyük bir titizlik ve hız ile karşılayarak “Sağlık Lojistiği” alanında uzman bir paydaş olarak konumlanıyor.

Seval Medikal Diagnostik Merkezi, bu kapsamda Ar-Ge birimi, yüksek teknolojiyle işleyen depoları ve ürün bazındaki deneyimiyle sektörün en başarılı tedarikçileri arasında yerini almış durumda.

Kalite ve Hız Bileşimi
Gerek ithalatını, gerek temsilciliğini ve bayiliğini yaptığı ürünlerin kalitesi gerekse Türkiye’nin dört bir yanında gelen talepleri karşılamadaki hızıyla başarısını kanıtlayan Seval Diagnostik Medikal 2008 tarihi itibariyle İstanbul’un her iki yakasındaki toplam 1000 metrekare alana sahip depoları; Hizmet ve kalite odaklı ofisleriyle sağlık sektörüne katma değer yaratmaktadır.

100’den fazla markaya ait 5000’den fazla ürünü ileri teknolojik altyapısı ile yöneten Seval Diagnostik Medikal, 4 ADET özel donanımlı nakliye aracı ile İstanbul’un her noktasına iki saat, diğer şehirlere ise aynı gün içinde ürün sevkiyatı gerçekleştiriyor.

Türkiye’den Doğan Bir Marka
Türkiye sağlık sektörünün gelişimine yönelik pek çok yeniliğe imza atan Seval Diagnostik medikal, farklı uzmanlıklar gerektiren ürünler sunan iştirakleri dışında, kendi bünyesindeki SDM markası altında oluşturduğu sarf malzemesi ürün grubuyla da globalleşme yolunda önemli adımlar atıyor. Bu şekilde yalnızca Türkiye sağlık sektörüne değil, Türkiye ekonomisine de katkı sağlayan Seval Diagnostik Medikal, 18. yılını kutladığı 2021 yılında Türkiye’nin ve dünyanın sağlıklı bir geleceğe emin adımlarla yürümesine yardımcı oluyor.

VİZYONUMUZ
Türkiye’de ve yakın coğrafyada sağlık sektörü için arz ve lojistikte lider bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ
Sağlık sektörünün önde gelen tedarik zinciri yönetimi şirketi olarak, yüksek kalite standartlarından ödün vermeden paydaşlar arasında üst düzey memnuniyet sağlamak.

DEĞERLERİMİZ
Kalite, çalışanlara değer verme, iş etiği, müşteri odaklılığı, saygınlık ve hız.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ
Seval Diagnostik Medikal olarak her geçen gün yükselttiğimiz kalite anlayışımız ve yaklaşımımız kapsamında siz değerli müşterilerimize aşağıdaki prensipler doğrultusunda hizmet vermekteyiz;
• Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak
• Satılan ürün kalitesini ve müşterilerimize yönelik süreçleri sürekli iyileştirmek
• Uygun fiyat politikası ile tüm halkımızın sağlık hizmetlerinden daha etkin şekilde yararlanmasını sağlamak
• Geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına çözüm getirmek
• Hızlı servis ağı ve kalifiye personelimiz ile pazar payımızı sürekli yükseltmek
• Personelimizin eğitimi ve bireysel gelişimi için gerekli altyapı ve çalışma ortamını sağlamak
• Eşitlik esasının hiç bozulmaması için uygun ortamı sağlamak, çeşitliliğe önem vermek
• Müşterilerimizin ve sektörümüzün talepleri doğrultusunda “yarın değil, bugün” felsefesini uygulamak
• Karşılaşacağımız tüm zorlukların asla mazeret olmayacağı bilinciyle hareket etmek